Kısa Bir Bilgilendirme

karikatür

Nisan ayı itibariyle blog dünyasına girişimin 3.yılı dolacak. Bu süreç içinde ben de çok şeyler öğrendim,yeni deneyimler edindim.Bu mecra da gerçekten canlı bir hayatmış. Blog yazarlığında yeni olduğum dönemler gözüme batan şeyleri de ifade ettiğim zamanlar oldu. Sonra öğrendim ki böyle tartışmalar hem yıpratıcı oluyor hem de siz ne söylerseniz söyleyin,insanlar istediğini anlıyor. (Psikolojik Danışman olsak bile biz de hayatın içinde öğrenmeye devam ediyoruz,sonuçta biz de insanız,göremediğimiz fark edemediğimiz ve sonradan gördüğümüz durumlar olabiliyor) O yaşadığım deneyimden sonra mümkün olduğunca blog dünyasındaki yanlışları(kendi algılarıma göre) anlatmak için çabalamamaya karar verdim.
Blog yazarlarının reklam almasına da karşı değilim,yeter ki insanların gözüne gözüne sokulmasın ve yazdığı blogun ruhuna aykırı bir tanıtım olmasın. Bu doğrultuda bazı firmalar bana,bloguma reklam yazılarını koyup koyamayacağını sordu.Ben de reklamın ne olduğuna,içeriğine de bakıp,koyup koyamayacağımı söyledim.Reklam yazısı koyduğum zaman postu yoruma açmıyorum.Eğer yoruma açık olmayan bir yazı görürseniz işte o reklam yazısıdır.Dediğim gibi reklam yazılarının da içeriğini önemsiyorum,uygun bulursam yayınlıyorum.Bu posttan önceki blog yazım da bir reklam yazısıydı ve yoruma açmamıştım.Takipçilerden gelen mesajlar üzerine böyle bir açıklama yapma gereği duydum.
Anlayışınız,ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim.Mutlu günler :)
Karikatür

Kısa Bir Bilgilendirme Kısa Bir Bilgilendirme Reviewed by Yurdagül Çelik on Mart 09, 2019 Rating: 5

20 yorum:

 1. Bende dün baktım bir türlü yorum yapamadım ondanmış demek olsun canım bizim için sorun yok aslında.

  YanıtlayınSil
 2. Karikatürleri bu kadar güzel seçmeyin yazının önüne geçiyor:) İşin şakası tabi, mesele anlaşılmıştır. Teşekkürler.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Mizahı hayatın içinde de çok kullanırım :)Teşekkürler :)

   Sil
 3. öncelikle sen ne yazarsan yaz biz okuruz güzel kadın 😘❤ Rabbim herşeyi o güzel gönlüne göre versin inşallah canım benim başarıların daim olsun güzel kadın 😘 sevgiler ❤😊💕

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Özlemciğim :) Böyle anlayışlı blog yazarıyla arkadaş olmak ne güzel :)Benden de sevgiler :)

   Sil
 4. Bir blog kişinin misafir salonu gibi bana göre.İstediği gibi ,zevkine ve donanımına göre dizayn eder.Diğer ziyaretçilere düşen ev sahibinin tercihlerine saygılı olmak.Reklam alma veya almama konusu da öyle.Onca emek verdiğiniz bir blog ,elbette değerlendirmek hakkınız :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel bir benzetme olmuş :) Çok hoşuma gitti.Anlayışınız için çok teşekkür ederim :) Sevgilerimle :)

   Sil
 5. Bloğda reklam olayına normal bakıyorum ben de de var ama ben aman aman yerleştirmemeye çalıştım. Mühüm olan hobi olarak yazmak ama. 3 senedir burdaymışsınız umarım nice seneler daha yazarsınız ve okuruz :))

  http://www.yazimbari.com

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim,hep birlikte yazalım yazalım yazalım....

   Sil
 6. Bende bir kaç aylık bloger olunca heycanla yaznınzı okudum :) umarım bırakmam yazmayıdı bende böyle bir yazı yayımlarım :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İstikrarlı bir şekilde yazmak çok önemli :)Dilerim sizin de yollarınız açılır :)

   Sil
 7. Üçüncü senen hayırlı olsun kızım. Nice senelere inşallah. Reklam konusunda düşüncem,bilsem nasıl yapıldığını onları kaldıracağım. Kendim beceremiyorum zira :( Bugüne gelene kadar neler yaşadık değil mi? Üzüldük,sevindik, anladık, bazen de yanlış anladık.İçin için pişman olduk ama hep bir şeyler öğrendik.Ben son günlerde bazı sebeplerle pek etkin olamasam da aklım hep buralarda. Özlemişim okumayı.Sevgiler canım :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet ablacığım 6 nisanda bir yaş daha alıyoruz inşallah :)Ben de kenara reklam koymuyorum ama firma talepleri doğrultusunda reklam postu yayınlıyorum.Hepimiz emek veriyoruz.Blog yazarı olmak,emek işi.
   Çok teşekkür ederim ablacığım :) Sevgiyle kucaklıyorum ben de :)

   Sil
 8. En guzeli bencede koyma tabi reklam sonuçta mantıklı geldi bana.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yanlış anlaşılma olmasın,reklam koyuyorum,blogun ruhuna çok aykırı olmayan yazılar.Onları yoruma açmıyorum...

   Sil
 9. İşin içinde olunca, yoruma neden kapalı olduğunu da tahmin ettim haliyle ;)))

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.