Erkekler İçin Güneş Gözlüğü Seçme Rehberi
Hangi modeli seçeceğiniz konusunda en kararsız kaldığınız aksesuarların başında güneş gözlükleri geliyor olabilir. Çünkü erkek güneş gözlükleri son derece geniş bir seçenek yelpazesine kavuştu ve artık model seçenekleri akılları karıştırmaya başladı. Herkes kendisine en çok yakışacak modeli arıyor. Peki, hangi model size daha çok yakışır? Gelin, birlikte modelleri inceleyelim!
o   Aviatör Gözlükler
Hani şu Top Gun filmi dediğimizde ilk akla gelen gözlük modeli var ya, tam da bu tasarımdan söz ediyoruz. Aviatör tasarımların modası hiç geçmiyor. Modern ve karizmatik bir duruş kazanmanızı sağlayacak bu tasarımlar yuvarlak ya da kare bir yüze sahip olmayan herkes için uygun! Artık metal çerçeveye alternatif olarak kemik çerçeveli modeller de var!
o   Yuvarlak Çerçeveli Gözlükler
Modaya direnmekle kalmayı geniş cam rengi skalası da sunan bu tasarımlar oval ya da hafif olmak kaydıyla köşeli yüzlere çok yakışıyor. Bohem ya da entelektüel stile sahip olan erkekler için biçilmiş kaftan olduğunu belirtmeye gerek bile yok! En geniş model seçeneklerini Atasun web adresinde bulabilirsiniz.
o   Wayfarer Gözlükler
Hemen her erkeğin aksesuar koleksiyonunda mutlaka bulunması gereken bu güneş gözlükleri istisnasız her yüz tipi için uygun! Bu nedenle yüz şeklinize aldırış etmeksizin tercihinizi wayfarer güneş gözlüklerinden yana kullanabilirsiniz. Klasik giyim stiline sahip olan erkekler ve yakışıklı duruşunu ön plana çıkarmak isteyenler için son derece ideal bir seçenektir.
o   Transparan Camlı Modeller
Popüler kimliğinizi güçlendirmek ve stil sahibi erkek imajı çizmek istiyorsanız transparan camlı modelleri tercih edebilirsiniz. Genellikle sarı tonlarında dizayn edilen bu gözlükler farklı renk seçenekleri de sunabiliyor. Yüz şeklinize uygun bir çerçeve ile dizayn edilmiş olan transparan camlı güneş gözlüklerini cool bir hava yaratmak için de tercih edebilirsiniz.
Tüm bu tasarımları bir arada incelemek için rotanızı hemen Atasun internet sitesine çevirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü bu sitede oldukça geniş bir model seçeneği yelpazesi var. Hem zevklerinize hem de yüz şeklinize en uygun güneş gözlüğüne kolaylıkla bulabilir ve sitenin sunduğu cazip fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.


Erkekler İçin Güneş Gözlüğü Seçme Rehberi Erkekler İçin Güneş Gözlüğü Seçme Rehberi Reviewed by Yurdagül Çelik on Mart 15, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.