Yalan

Az önce yaptığım canlı yayın videosu.Yalanla ilgili önerilerim var.Keyifli izlemeler :)
Yalan Yalan Reviewed by Yurdagül Çelik on Haziran 04, 2018 Rating: 5

8 yorum:

 1. Yalanın normalleşmesi kişi için de karşısındaki için de korkunç bir şey bence. Dediklerine katılıyorum :))

  YanıtlayınSil
 2. bizim ülke ilişkileri yalan ve fesatlık üzerine kurulu yaaaa. avrupalılardan en büyük farkımız buuuuu :) sölediklerin doğruuuuu zaten deee bizim millete toptan bir eğitim lazııım :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bizde değer ölçütleri tam gelişmemiş.İçselleşmemiş yeterince :(

   Sil
 3. Yanlışına da, doğrusuna da sahip çıkan biri olarak, önce kendimi konu dışında tutarak, dikkatle dinledim. Son örnek, o tür ilişkilerin toplumumuzda hiç hoş karşılanmadığı için -yalnız böyle konuların içinde olmak ile, dışında olmak çok farklı- deşifre olduğu durumlarda; yalancı kişiden çok, aldattıklarının, (onları harcamak niyetiyle tevessül etmese dahi), söylediği yalanlardan zarar görenler oldukları kesin...
  Bunun dışında, bir yığın konuda yalan söyleniyor. Bazen kırmamak, bazen idare etmek ya da bir yığın nedenlerle başvurulan beter bir durum. Açık sözlülüğün de, yalanın da ki; bazen ona sığınılabiliyor, insanın kendi öz saygısını yitirecek hâle gelmemesi gerekiyor.
  Çok yararlıydı yine. Teşekkürler kızım :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Denge olmadan olamıyor.Tabi ki dürüst bir yaşam yaşayacağız ama her doğruyu da kafamıza estiği gibi söylemeyip,uygun zamanlamayı bekleyeceğiz :)
   Çok teşekkür ederim ablacığım :)Sevgilerimle :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.