Blog Muhasebesi(MİM)

Mim

Yaklaşık bir hafta önce mimlendim.Farklı yazılar ve videolar araya girince mimi şimdi yapabiliyorum.Mimlenince çok da bekletmemek gerek insanları.Beni mimleyen sevgili arkadaşım Sessiz  Kaldım blogunun sevimli sahibesinin yazısını okumak isterseniz işte şurada
Gelelim şimdi sorulara;
1.Blog alemine nasıl girdin?
Bir arkadaşım blog yazıyordu.Onun sayesinde öğrendim ve blog açarak yazmaya başladım.Aslında hep söylüyorum ben de yazmak değil de çene kuvvetlidir diye :) Fakat yazdıkça daha çok geliştiğimi mi de gördüm.Başka bir dergiye de yazılarımı görünce makale yazmamı istedi benden.Onların da dergisine bir süre bilimsel sayılabilecek makaleler yazınca baktım ki oluyor bu iş yavaş yavaş :)
2.Hangi blog sana ilham oldu?
Öyle çok ilham aldığım blog olmadı ama severek düzenli okuduğum bir çok blog var.Bu mecrada da güzel insanlar tanıdım.Burada bulunmaktan mutluyum :)
Mim3.Blog yazdığın ilk yazınla son yazın arasında fark var mı?
Bazen eski yazılarıma bakıyorum.Daha resmi sanki :) Halbuki sıcaklığı ve samimiyeti seven biriyimdir aslında.Artık yanlış anlaşılırsam kaygısı taşımadığım için içimden ne geliyorsa onu yazıyorum.Beni de böyle kabul edin artık :)
4.Yakın çevrendeki insanlar blogunu biliyor mu?
Bu blogu daha çok insana ulaşabilmek için açtım.Bildiğim ve öğrendiklerimi paylaşmak,belki de biraz faydalı olabilmek için.O yüzden havuza gittiğimde bile sohbet ettiğim insanlara blogumdan bahsediyor ve yazılarımı okumalarını öneriyorum :)
5.Blog yazmak hayatına ne kattı ya da ne çıkardı?
Burada da canlı bir hayat var.Yeni insanlar tanıdım.Rutinlerimin dışına çıkmış oldum.Hayatıma farklı bir hareket geldi yani.Bana danışanlar,mesaj atanlar oldu.Onlara daha çok faydalı olabilmek için daha da çok kitaplar karıştırmaya,sorgulamaya başladım.Bildiklerimi,hayatımda uyguladıklarımı anlatmaya devam ediyorum işte :) Beni de destekleyen,anlayan ve güzel yorumlarıyla bana destek olan herkese teşekkür ederim.Sizler sayesinde inancım ve motivasyonum artıyor :) Seviyorum sizi :)
6.Şunda mim yazın ile kaç yazı ve sayfa görüntülemenvar?
Şu an yaptığım mimle birlikte 522 kayıt var.Bugüne kadar sayfa görüntüleme sayım 426.584,Geçen ay ki görüntüleme sayım 20.022 (Çok ikili olmuş :)) Bugün görüntülenme sayım ise bu saat itibariyle 496 :)
mim

Böylece bir mimin sonuna geldik.Sanıyorum çoğu arkadaşımız yaptı bu mimi.Kimlerin yaptığını hatırlayamadığım için yapmak isteyen ve yapamayan arkadaşlar benim tarafımdan mimlidir :)
 Kalın sağlıcakla :)
Blog Muhasebesi(MİM) Blog Muhasebesi(MİM) Reviewed by Yurdagül Çelik on Mayıs 21, 2018 Rating: 5

37 yorum:

 1. Çok güzel olmuş..burada olmanıza tanıştığıma ise ayrıca memnun olmuş biri olarak hep aramızda olmanızı da istediğimi yazmak istedim.
  Yazdım da :)
  Sevgiler..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah hep birlikte güzel şeyler yaparız.Her birimiz ayrı bir renk ve ayrı bir tat :) Ben de özellikle fotoğraflarını severek takip ediyorum :) Çok teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Çok güzel samimi cevaplar olmuş, yazı stili sıcak samimi oldu mu beni de çok çekiyor..
  Sevgilerimle,

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Öyle öyle haklısınız :) Ben,memuriyetten geldiğim için ara ara protokol konuşmalarına kayabiliyorum :)Teşekkürler :)

   Sil
 3. Çok keyifli bir mim olmuş keyifle okudum gerçekten ❤😘 senin o güzel yüreğin bir çok insana dokunuyor zaten biz seni olduğun gibi seviyoruz canım benim 😘sen o güzel yazılarını o güzel bilgilerini okumaktan çok keyif ve mutlu oluyoruz 😘iyi ki gelmişim iyi ki varsın hep ol emi sen daha nice güzel paylasimlara daha nice güzel yıllara hep birlikte 😘ben seni her halinle seviyorum güzel insan yolun bahtin açık olsun başarıların daim olsun canım benim sevgiler ...çok teşekkür ederim 😘😘❤😊

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben de senin samimiyetini ve sıcacık yüreğini açışını seviyorum :) Hepimizin yolu açık olur inşallah :) Kocaman öpüyorum seni :)

   Sil
 4. Daha nice yazılara o zaman :)

  YanıtlayınSil
 5. ayyy hadi işallah yine dönersin bloguna yaa eskisi gibi olursuuun :)

  YanıtlayınSil
 6. O zaman hep bu samimiyetle yazmaya, paylaşmaya devam :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım benim :) Sevgiyle kucaklıyorum seni :)

   Sil
  2. Sevgiler '' kocamannn '' benden sana :)))

   Sil
 7. Memuriyeti bırakmak radikal bir karar olmuş, nasıl karar verdiğini merak ettim :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. 4 yıl önce önemli bir trafik kazası geçirince mecbur olmayacağım hiçbir şeyi yapmama kararı almıştım.Memuriyet kalıbında da daha fazla kalmaya devam etmek istemediğim için böyle bir karar aldım.Kimseye değil,kendi gücüme güveniyorum.Tabi ki ekonomik olarak evim ve kenarda paramın olması da önemli bir artı oldu :) Herkesin bir hikayesi vardır.Benimki de böyle işte :) Sevgilerimle :)

   Sil
 8. "Burada canlı bir hayat var" kısmına parmak basıyorum :)

  YanıtlayınSil
 9. Biz de sizi seviyoruzz, iyi ki buradasınız! :))

  YanıtlayınSil
 10. Daha nice paylaşımlara diyelim ,sen yaz biz okuyalım

  YanıtlayınSil
 11. İyi ki varsın. İyi ki tanıdım dediğim nadir insanlardansın. Hep yazmaya devam et. Yolun hep açık olsun canım :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sen de iyi ki varsın canım :) Hepimizin yolu açık olsun dilerim :)

   Sil
 12. Blog yazıarındaki sıcaklık çok önemli. Ben de okuyorum bazen yazılarımı ne kadar soğuk diyorum kendime:)))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yazarken bazen yansımıyor samimiyet :( Yaza yaza biz de öğreniyoruz böylece :) Sevgilerimle :)

   Sil
 13. Burada hem canlı hem de herkesin bilmediği bir harikalar diyarı var... diye affınıza mağruren bir ekleme yaptım... 5.Blog yazmak hayatına ne kattı ya da ne çıkardı? bölümü de etkileşimli bir blog yaşamınızın olduğunu gösteriyor... iyi eğlenceler... :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Güzel oldu ekleme :) Eğlenmeye devam öyleyse :) Kocaman kocaman sevgiler :)

   Sil
 14. Samimi yazılarını çok seviyoruz :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim ben de sizleri tanıdığım için mutluyum :)

   Sil
 15. Nihayet bugün üçüncü gidişim o merkeze, doktorum beni iyi gördü:)) Bloğumda çalışma var. Yeni ziyaret edebildim seni. Başarılarını takdir etmemek mümkün değil. Canım, seviyoruz seni. Eline emeğine sağlık. Sevgilerimle :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sınavlarım vardı ve yeni ilgilenebiliyorum blogumla :) Umarım bitmiştir blogundaki çalışma :) Uğrayacağım az sonra :) Öpüyorum seni kocaman :)

   Sil
 16. Güzel bir mim olmuş. Ben de sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Yolunuz açık olsun. Sevgiler 😊

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben de mutluyum sizi tanımaktan.Sınavlarım vardı,biraz geç yazabildim cevap.Kusuruma da bakmayın lütfen :)

   Sil
 17. O zaman iyiki açmışsınız bloğunuzu :).

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.