Minik Bir Kartalın Hikayesi

Geçen hafta canlı yayında anlattığım minik hikayeyi sizlerle de paylaşmak istedim.İyi seyirler :)
Minik Bir Kartalın Hikayesi Minik Bir Kartalın Hikayesi Reviewed by Yurdagül Çelik on Ocak 23, 2018 Rating: 5

26 yorum:

 1. Çocuklukta çevre çok önemli.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çocuklukta da önemli,ilerleyen yaşlarda da önemli.İzole hayat yaşamadığımız için çevre de bir şekilde insan hayatında önemli.Teşekkürler :)

   Sil
 2. Ağzına sağlık canım.. takıldığın bürokratik engeller uçma denemelerin ve biliyorum ki bunu da aşacaksın ve isteğin gerçekleşecek :) Seni kutluyorum yaptığın her gelişim adımı için. Sevgiler,

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah,hepimiz kanatlarımı fark eder ve uçmayı deneriz.Teşekkürler :) Benden de sevgiler,saygılar...

   Sil
 3. çok teşekkürler canım paylaşım için :)

  YanıtlayınSil
 4. Bu güzel hikaye ve bilinçlendirici çalışmalar için teşekkürler :) İnanıyor ve umuyorum ki, problemler aşılacaktır bu konuda, gençlerin bu konuda bilinçlenmeye çok ihtiyaçları var. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Gençlere de umut vermeye gayret ediyorum.Pesimist gençlerle de konuşuyorum.Umarım faydam olur :)

   Sil
 5. I am sorry I don't understand your language because there is no way I can translate it into english or another language I speack. From what I can read in the comments above, the environment is important for everyone and I agree on that.
  Wish you a fantastic evening.
  Greetings,
  Flo

  YanıtlayınSil
 6. Bayıldım bu hikayeye. Gerçekten bunu ben de çok yaptım, sonra çok pişman oldum ama ne çare?:( Bu arada ben facebook'ta fazla takılmıyorum, dizimi 'yapıştırıp' çıkıyorum. Tüm videolarını burada paylaşırsan çok sevinirim, benim gibi facebook'ta fazla takılmayanlar kaçırmış olmazlar. Eline, emeğine sağlık canım. Çok teşekkürler.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben de her yerde paylaşıyorum ama çok mu tekrar oluyor diye düşünmüştüm.Sevindim şimdi :) Koyayım öyleyse videoları :) Benim de annem yine hasta :( Fazla aktif olamıyorum bloglarda ve sosyal medyada da :( Hemen okuyacağım dizinin yeni bölümünü :)Teşekkürler ablacığım :)

   Sil
 7. UNuttum:
  Belediyeye başını sarıp, sarmalayıp, yere kadar uzun pardösü giyip gitsen ve "Ben kadınlara eşinize nasıl itaat etmeniz gerekir, evlilikte imanın ve duaların faydası, peygamber, din, iman" konusuna ücretsiz seminer vereceğim deseydin tüm kapılar açılırdı.
  Kodumun belediyesi affedersin 7 sülalalerini.........bana da kendi salaklıkları yüzünden 1000 lira ceza ödetiyorlar e-mail attıp "öderim ama zehir zıkkım haram olsun" dedim. Nasıl olmuş? Orada canısı, sevdiğim bir blog arkadaşım tesadüf çalışıyormuş o yüzden daha sert yazmadım. Kızcağızın başı derde girmesin benim yüzümden...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çankaya Belediyesi,telefon etti.Görüşmeye çağıracaklarmış 2 hafta sonra :) Bizzat görüşmek istedi eğitim müdürleri :) Mutlu oldum ben de :) Elbet bu azimle bir yerlerden bir şey çıkar diye düşünüyorum.Karda kışta seminer için dilekçeleri vermeye devam :)

   Sil
 8. Bende tavuktum da şimdi neye dönüştüğümü ben bile anlamış değilim. Aslında insan kendini başka insanlarla kıyasladıkça, araştırdıkça ve bilgilendikçe kendi potansiyelini ortaya çıkarıyor diyebilirim. Örneğin ben düşük not aldıkça annem hep yavrum senin onlardan ne farkın var ikinizde de aynı beyin yok mu ? Sende yapabilirsin o halde diyordu. Gerçekten de iyi ki de öyle demiş, Ve ben bir gün bir bakmışım ki onların yapabildiklerini yapabiliyorum hatta onları geçmişim bile... Burada ebeveynlerin rolü ortaya giriyor işte

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aile,arkadaş çevresi,okul hepsi önemli faktörler.İyi ki tavukluktan çıkmışsın öyleyse.Güzel güzel ilerlersin umarım :) Öpüyorum Elifciğim :)

   Sil
 9. İnsanın potansiyelini kullanamaması kadar kötü bir şey yok. Ama ben şu söze her zaman inanmışımdır: " Hiçbir yetenek sonsuza dek gizli kalmaz" Bu arada yurt dışına açılmaya başlamışsınız tebrik ederim:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yurt dışına açılmak derken takipçileri kastediyorsanız bir süredir var yabancı takipçim :) Fakat ne kadar okuyup değerlendiriyorlar inanın bilmiyorum :) Teşekkür ederim :)

   Sil
 10. tavuk gibi yaşamaktansa kartal gibi hür olup uçmak için yaşamak bence de daha mantıklı..çok anlamlı bir hikayeydi,emeğinize sağlık..🙂

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bakalım haftaya nasıl bir hikaye ve anlatım olacak?Çok teşekkür ederim Ertuğrul :) Sevgi ve saygılarımla :)

   Sil
 11. Çok anlamlı ve güzel bir hikayeydi ablacım, ağzına sağlık. Beğenerek dinledim :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Beğenerek dinlemen,mutlu etti beni :) Teşekkür ederim :)

   Sil
 12. Hikaye çok güzeldi ağzına sağlık.Ders verici nitelikte.Vurguladığın mücadele ve özgüvenle ilgili son cümleler gerçekten çok önemli...Emeğine sağlık.Sevgiler 😊

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İzlediğiniz için ben de çok teşekkür ederim :) Sevgilerimle :)

   Sil
 13. ne güzel şeyler yapıyon seeen yaaa :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sen de çok güzel şeyler yapıyorsun canım benim :) Blog dünyasının yıldızı :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.