Ergonomik Kullanım Sunan Bazalı Yataklar

Yatsan
Kaliteli uyku uymak için doğru yatak önemli.Bunun yanında yatağın bazalı olması da bir çok şeyi rahatlıkla derleyip toplamak açısında avantaj.Benim evim 48m2.Ben de bu alanı efektif kullanmak için eve bolca dolap yaptırdım.Yatağımın da bazalı olması büyük kolaylık  oldu.
Günümüzde artık gelişen yenilikçi ev dekorasyonları ile birlikte bazalı yatak odası modellerine ağırlık gösteriliyor. Şüphesiz en sık tercih edilen ürün gruplarının başında da baza eklentisi bulunan yataklar geliyor. Yatak odaları dışında genç ve çocuk odalarında da görülen mobilya ürünleri, hem uyku konforunuzu gözetiyor hem de fazlalık eşyalarınızı saklamanıza yardımcı oluyor. Müşteri mennuniyetini her şeyden önce tutan Yatsan, ürün koleksiyonları arasında pek çok bazalı modele yer veriyor. Siz de yeni bir ev dekorasyonu için mobilya bakıyorsanız seçkin markanın yatak seçeneklerine göz atabilirsiniz.
Muntazam ve Düzenli Bir Oda Yaratın

Bazalı yatak modellerinin şüphesiz en büyük avantajı düzen. Çünkü büyük yaylı yapıları sayesinde alt kısımlarına pek çok eşyanızı koyup saklayabiliyorsunuz. Özellikle küçük bir eve sahipseniz bazalı modeller çok işinize yarayacaktır. Yedek yastıklarınızdan battaniyelerinize, yorganlarınızdan  küçük dekorasyon aksesuarlarınıza kadar pek çok eşyalarınızı barındırabilirsiniz. Üstelik tüm eşyalarınızı hijyen içinde saklamanız mümkün. Yatak-baza arasında boşluk olmadığı için eşyalarınız hijyen içinde kalacaktır.
Yatsan
 Fonksiyonellik ve Konfor Bir Arada!
Son derece dayanıklı malzemeler içeren Yatsan baza modelleri, tek kişilik ve çift kişilik formunda beğeniye sunuluyor. Uzun ömürlü olan ürünler, yüksek ve alçak olmak üzere iki farklı ölçüde üretiliyor. Alçak formdaki modeller, yatak odanıza minimalist bir görünüm katarken yüksek yapıdaki bazalar da lüks bir ambiyans içerisinde uyumanıza destek oluyor. Üstelik yatak üzerinden kalkmanız da oldukça kolay oluyor. Dolayısıyla sabah uyandığınızda ekstra bir efor kaybı yaşamıyorsunuz.
Sandıklı bazalar, yaylı ve yaysız yataklar ile kolayca uyum sağlıyor. Kumaş olarak daha çok süet ve deri kaplamalı tasarımlara yoğunluk gösteriliyor. Bazalı ürünler ayrıca Kendine has yaylı formu sayesinde yatağınızın hava almasına da olanak tanıyor. Dekoratik yatak modellerini; lateks, visko ve bambu gibi farklı malzemelerden dizayn edilen yataklar eşliğinde kullanarak yatak odanızı daha fonksiyonel hale dönüştürebilirsiniz. Tek kişilik modelleri, çocuk veya genç odasında kullanabilir, çift kişilik modelleri de kendi yatak odanız için tercih edebilirsiniz. Perde, halı, konsol, aynalı dolap gibi diğer dekoratif mobilyalarınızla uyumlu ve şık bir yatak odası atmosferi elde edebilirsiniz.
Yatsan

Yatsan yataklarını ben de ayrıntılı olarak araştırdım.Gerçekten de yaptığım araştırmalar sonucu memnuniyetin yüksek olduğunu gördüm.Rakip yatak firmasında çalışanların bile iyi firma demeleri benim de gönül rahatlığıyla size tavsiye etme sebebim :) Keyifli uykular diliyorum :)
Ergonomik Kullanım Sunan Bazalı Yataklar Ergonomik Kullanım Sunan Bazalı Yataklar Reviewed by Yurdagül Çelik on Eylül 29, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.