Doğallığın ve Tazeliğin Tadını Çıkarın!


İzne ayrıldığımdan beri sağlıklı yaşam ve doğal ürünler kullanma konusuna daha çok dikkat etmeye başladım.Sadece bir hayatımız var ve bu hayatı neden daha kaliteli yaşamayalım ki?
Şimdi size bahsedeceğim ürün,işte böyle bir ürün.Üstelik Eylül ayında da kampanya yapmışlar.Şimdi gelelim ürün hakkındaki bilgilere;
Günümüzde doğadan ilham alarak ürünler geliştiren pek çok kozmetik markası bulabilmek mümkün oluyor. 50 yıllık deneyimi ile başarılı ürün grupları dizayn eden Yves Rocher, bitki dünyasının canlılığını yansıtan kaliteli markaların başında geliyor.  Son derece etkin ve faydalı ürünler ortaya atan kozmetik markası, doğaya ve insana saygılı ürün seçenekleri ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Duyularınızı harekete geçiren ürünlerin hepsinin etkisi kanıtlanmış. Bitkilerin yaşam enerjisinden esinlenerek geliştirilen ürünler, cildi yenilirken diğer yandan da canlılık katıyor.  
Ürün koleksiyonları arasında cilt bakımından makyaja, parfümden saç bakımına kadar pek çok seçenek bulunuyor. Özellikle bitkisel formüllerle zenginleştirilen saç ürünleri, saçlarınızın sağlıklı uzamasına ve dolgunlaşmasına yardımcı oluyor.

Yves Rocher Eylül Ayı Kampanyası
Bitkisel özlü aktif bileşenlerle ürünlerini sentezleyen dünya markası Yves Rocher, 5-24 Eylül arası kullanıcılarına kampanyalı günler yaşatıyor. Ürün yelpazesinde yıpranmış, kıvırcık, elektriklenen, boyalı, yağlı, kuru saç tiplerine uygun pek çok şampuan ve bakım maskesi seçeneği mevcut. Hijyenik ortamlarda doğal olarak geliştirilen ürünler, saçlarınızı çevresel etkenlere karşı koruma altına alıyor.
Bakım maskeleri, saçlarınızın dolgunlaşmasına destek olurken; bakım spreyleri de güzel şekilde görünmesine yardımcı oluyor.  Argan yağının mucizesi ile zenginleştirilen ürünler arasından saç tipinize uygun tercihte bulunabilirsiniz. Ayrıca online platform üzerinde saç tipinizi belirleyen bir test de yapabilmeniz mümkün. Böylelikle saç yapınıza uygun bakım ürününü kolaylıkla belirleyebileceksiniz.
Doğa Dostu Şampuanı Denemeye Ne Dersiniz?
Normal saç yapısına sahipseniz Yves Rocher'in parlaklık veren yenilikçi şampuanını önerebilirim. Saçlarınızı olduğundan parlak ve canlı gösteren bakım ürünü, bitkisel içeriğinde organik sefa çiçeği barındırmakta. Çeşitli dış etkenler dolayısıyla yıpranmış saçlar, artık doğal ışıltısını kazanarak kendinize olan güveninizi ortaya çıkartıyor.
Dermotolojik kontrollerden geçmiş olan şampuan, %98 oranında doğal. İçeriğinde renklendirici, paraben ve silikon gibi birtakım maddeler  yer almamakta. Dolayısıyla her kullanımda, saçınızın sağlık dengesini koruyor. Temizleyici ajanları,  saçınızda ağırlaştırma yapmadan nazik şekilde bakım sağlıyor. Üstelik yumuşak jel yapısı sayesinde rahat bir şekilde köpürüyor. Botanik mucizesi sunan ve parlaklık veren bu şampuan ile saçlarınızı ipeksi ve taze bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Yaptığım sunumlarda ara ara kendinizi ödüllerin derim hep.Bu şampuan da sizler için güzel bir ödül.Kullandıkça beğeneceğinizi ve de hayatınızda kalıcı olacağını düşünüyorum ben :)) 
Siz de kendi saç tipinize uygun olan ürünü belirleyerek kolayca alabilir ve sağlıklı görünen saçlarınızla kendinizi şımartabilirsiniz.
Doğallığın ve Tazeliğin Tadını Çıkarın! Doğallığın ve Tazeliğin Tadını Çıkarın! Reviewed by Yurdagül Çelik on Eylül 12, 2017 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.