12 Ağustos Blog Yazarları Ankara Buluşması

Ankaralı blogger

Hepinize merhaba.Blog yazarları buluşması yazısını bir çok kişinin beklediğini biliyorum.Bugün biraz geç uyandım.Koşturmaca ve düzenlemelerden biraz yorulmuşum.Kahvaltı sonrası fotoğrafları bilgisayara atmak istedim ama ne mümkün.Merkür,geriliyor şu ara :) Teknolojiyle savaşa hazır olun.Azimle alternatif yollar bularak fotoğrafları bilgisayara yükledim :)Elimdeki toparladığım tüm fotoğrafları ekleyeceğim yazıya :) 
Buluşma mekanına sabah biraz erken gittim.Trafik sıkışık ve arabam da yok.Bir de yoldayken buluşmaya gelecek olacak insanların son dakika iptalleri azıcık motivasyonumu düşürdü tabi :( Her şeyin iyi olması için söylemediğim olumla kalmadı :)
Ankaralı blogger
Buluşmaya ilk olarak yeğenim geldi :) Daha sonra da diğer arkadaşlar yavaş yavaş gelmeye başladı.
Ankaralı bloggerlar

Yaklaşık 30 kişinin gelmesini planlamıştı ama gelen katılımcılar 15 civarındaydı.
Ankaralı bloggerlar

Atmosfer,çok sıcaktı.Herkes birbirini yıllardır tanıyor gibiydi.İlk önce kısa bir konuşmayla kendimi tanıttım.Daha sonra tüm arkadaşlar,tek tek söz alarak kendilerinden bahsettiler.Bilmediğimiz insanlarla tanışmak çok güzeldi.Grupta 12 yaşındaki yeni blog yazarı arkadaşımız Emre,annesi (Beyda'nın kitaplığı blog yazarı) ile ta Eskişehir'den geldi.Trenin rötar yapması ve onca aksiliğe rağmen aramızda bulunmak istemişlerdi.Biz de mutlu olduk tabi.Eskişehir'den gelen diğer bir arkadaşımız da Tigris'ti.Onun da katılmasını çok istemiştim.Açıkçası gelebileceğinden de pek emin değildim.Tam da buluşma saatinde onunda geldiğini görünce sevindim tabi ki :) 
Aramıza yeni katılan bir blog yazarımız da Mücahit'ti.1 haftalık blog yazarı olmasına rağmen koşa koşa bu arkadaşıyla bu etkinliğe gelmişti.Onun da blogunu takip etmek isterseniz baymudo.blogspot.com.tr. sayfasından takip edebilirsiniz.Blog yazarı olarak tek yetişkin erkek aramızda oydu :)
Değerli arkadaşım Kadriye'nin olduğu güzel çıkan tek toplu fotoğraf yukarıdaki fotoğraf.Acil bir şekilde çıkarak aramızdan erken ayrıldı.Diğer toplu fotoğraflara katılamadı.
Blog yazarlarından Merih ve Müjde abla'da bizlere destek olmak için oradaydı.Tüm ulaşım sıkıntısına rağmen azimle buluşmaya geldikleri için onlara da çok teşekkür ediyorum :)
Ankaralı bloggerlar

(Sarı gömlekli bücürük ve ben blogunun sahibi Müjde abla,ortadaki Merih'in atmosferinden blogunun sahibi Merih,tabi digeri de Tigris )
Funda,Çiğdem,Ayça,Sibel ve Zehra adlı arkadaşlarımızla da buluşma sayesinde tanışmış olduk.Çok yakın ve samimi insanlardı.Onları da tanıdığıma çok memnun oldum.
Derya,(Deryanın spor günlüğü ve Deli kızın bohçası bloglarının yazarı) ta Avusturya'dan bize görüntülü bir mesaj göndermişti.Tüm arkadaşlarıma videoyu açarak.Sanki o da aramızdaydı.Buluşma devam ederken birden bir çiçek geldi.Ece Evren blogunun sahibi Ece abla bize çiçek göndermiş.
Ankaralı bloggerlar


Ankaralı bloggerlar

Çok güzel bir de not eklemiş :) Seviyoruz seni Ece ablacığım.
Ankaralı bloggerlar
Ankaralı bloggerlar
 Çiçekle de fotoğraflar çektirdik tabi ki :)
Programı olmasına rağmen bizimle buluşmayı tercih eden Mukaddes hanıma da çok teşekkür ediyorum :)
Herşeyden konuşmalı blog yazarı Sinem'i de çok merak ediyordum.Geldiği için ona da çok teşekkür ederim.Gayet sıcak bir iletişim yakaladık onunla da :)
Yeğenim Ayça(birögrencininkaleminden blogunun yazarı)ve İlke,bana çok yardımcı oldular.Hiç,sözümden dışarı çıkmadılar.Valla bu kadar hanımefendi ve samimi olmaları çok hoşuma gitti.Yeğenlerime de teşekkür etmeden olmazdı :) 
Sizi son olarak diğer fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum.Fotoğraf sonunda da buluşmaya katılan blogların adreslerini yazacağım.
Ankaralı bloggerlar
Ankaralı bloggerlar
Ankaralı bloggerlar
Ankaralı bloggerlar
Ankaralı bloggerlar

Buluşmaya katılan blog yazarları şunlardı;
-baymudo.blogspot.com.
-birögrencininkaleminden.blogspot.com.
-herşeydenkonuşmalı.com.
-sibelinhobidunyası.blogspot.com.
-cocuklankara.com
-birtutamayca.blogspot.com.
-dilimkalemim.blogspot.com.
-bucurukveben.blogspot.com.
-merihinatmosferinde.blogspot.com.
-cafetigris.com.
-bizkimizkadiniz.blogspot.com.
-fundaceyhanla.blogspot.com.
-zehranindunyasi.blogspot.com.
-beydaninkitapligi.blogspot.com.
-hayatagencbakis.blogspot.com.
-dahamutluyuz.com.
Benim için yorucu ama güzel bir gündü.Unuttuğum bir şey olmamıştır umarım yazımda.Tüm katılımcılara gönülden teşekkür ederim.Bu arada katılamayan bir çok arkadaşımızın da kulaklarını çınlattık.Sevgiyle kalın :)
12 Ağustos Blog Yazarları Ankara Buluşması 12 Ağustos Blog Yazarları Ankara Buluşması Reviewed by Yurdagül Çelik on Ağustos 13, 2017 Rating: 5

105 yorum:

 1. Emeklerinize sağlık, bizler de çok güzel bir buluşmayı uzaktan da olsa görebilme şansı elde ettik :) Sevgili Ece Ablanın zarif düşüncesi de göz ardı edilmemeli.. Fotoğraflara bakınca yeniden imrendim doğrusu.. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah ilerleyen süreçte daha büyük organizasyonlarda buluşuruz :) Sevgilerimle :)

   Sil
 2. Sağlık söz konusu olmasa orada olacaktım. :( Üzüldüm ama gününüzün güzel geçmesine çok ama çok sevindim. Tekrarının olmasını dilerim. Ece Ablamın zarifliği ise bir başkaydı. Sevgiler. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok geçmiş olsun :) Tek başına bir organizasyon düzenlemek biraz yorucuydu.Umarım başka arkadaşlar da böyle organizasyon düzenler ve bizler de katılırız :) Sevgilerimle :)

   Sil
 3. Gayet güzel bir yazı olmuş ablacım, eline sağlık :) Yine böylesi güzel etkinliklere sizlerle katılmak isterim :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Umarım bu bir başlangıç olur ve devam eder :) Yazıyı beğenmene sevindim :)

   Sil
 4. Çok güzel yaa, bayıldım :). Herkes çok güzel görünüyor <3

  YanıtlayınSil
 5. Erkeklerin katılımı nerdeyse yok gibi bir kac tane hariç.

  Cıvıl cıvıl ☺

  Aslında bugünü yani buluştuğunuz günü milat olarak kabul edip her sene o gün bloggerler buluşuyor adi altinda toplanilsa.. Güzel bir etklinlik olur.. Sizler temelini atmış oldunuz ne mutlu size☺

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Zaten normalde de erkek blog yazarı sayısı az.Dilerim artarlar :) Böyle etkinliklerin artmasını ben de gönülden temenni ediyorum.Ticari kaygı yoktu.Gerçekten isteyenler samimiyetle gelmişlerdi :)

   Sil
 6. Çok güzel bir gündü. En küçük ben olacağımı düşünüyordum ama günün sürprizi kesinlikle Emre'ydi. Birbirimizi tanıyabildiğimiz bir gündü ^-^

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Emre gelince sen ikinci sıraya düştün :) Samimi ve güzel bir gündü bence de :)Öptüm seni kuzucuk :)

   Sil
 7. Çok güzel bir etkinlik olmuş anlaşılan...
  Bir dahaki sefere katılmak için imkanları zorlamam lazım... (Ortamdaki erkek sayısını da artırmamız lazım hem)...
  Sevgilerimle :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet yaaaa erkek sayısını arttırmamız lazım :) Bazen erkek sayısı az olunca gelmiyor erkekler :) Mücahit,sıkıntı yaşamadı,uyumlandı hemen bizimle :) Senile de tanışmayı isterdim gerçekten :) Sevgilerimle :)

   Sil
 8. Yanınızda olamasam da kalben sizinleydim. Hissettiniz mi bilmiyorum. Güzel bir gün geçirmişiniz.Buna çok sevindim. Ece ablanın jesti de çok hoş. Katılımcılar da hoş görünüyorlar bu arada. Sizin de emeğinize sağlık

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Katılamayan arkadaşlarımızın da kulaklarını çınlattık :) İnşallah böyle güzel etkinliklerimiz artar ve bir araya geliriz :) Sevgilerimle :)

   Sil
 9. Ankara'da olsaydım inanın bende çok katılmak isterdim. Fakat işlerin yoğunluğundan dolayı bir yere çıkamıyorum. İlk buluşmaya göre çok iyi bir katılım olmuş ( Tamam az kişi ama ilk buluşmaya göre bence iyi :) )

  Umarım her yıl devamı olan güzel bir etkinlik olur, böylece blog yazarları birbirini tanıyor bu tür etkinlikler çok güzel oluyor bence. Böyle bir etkinlik düzenlediğiniz için elinize sağlık.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aramızda olmanı isterdim.Tek kişi uğraşınca biraz zor oluyor.Gelecek yıl yapabilir miyim bilemedim :) Birbirimizle yüz yüze tanışmak güzeldi :)Teşekkürler :)

   Sil
 10. Çok güzel bir etkinlik olmuş :)

  YanıtlayınSil
 11. yüreğine sağlık..bu etkinlik sizin eseriniz. tebrikler.. zordur bu tür organizasyonları yapmak. hele tek olunca çok daha zor. başarılı bir etkinlik olmuş. erkek popülasyonu bayağı düşükmüş. :) ece hanımın sürprizi çok güzel olmuş. ece hanıma da burdan selamlar...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Mekan sahipleri biraz beni gerdi ama her neyse :) Güzelliklere odaklanıyorum :) Teşekkürler :)

   Sil
  2. Selamınızı aldım Şahin bey, çok teşekkürler :)

   Sil
 12. Yurdagül'cüğüm çok yoruldun ama çok iyi bir etkinlik oldu, Ece ablanın zarif jesti hakikaten çok güzel bir sürpriz oldu, hepimiz alkışladık çiçeğini Ece abla, Derya'nın mesajını da, benim gözlerim uzaktan pek göremese de çok zarif bir jest de o yaptı. Ayol herkes manken gibi çıkmış, benim saç, baş pek bi paçoz çıkmışım:) Bu güzel buluşma, fotoğraflar, her şey için tekrar çok teşekkürler canım. Sevgiler sana ve tüm oradaki blogcanlara. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ay ablacığım sen çok sevimliydin ,hiç bakmadık saçına başına :) Bu arada Ece abla benim yerime öp demişti ama o telaşla unuttum ben :( Senin de ulaşımın sıkıntı olmuş :( Bizi kırmayıp geldiğin için sana da çok teşekkür ediyorum :) Öpüyorum seni :)

   Sil
 13. Çook istemiştim. Yine istiyorum. İkincisi de olacaktır mutlak ve elbet!!!

  YanıtlayınSil
 14. Bence cok sicak ve samimi bir bulusma olmus. Kulaklarimi çinlattiginiz için tesekkürler kalbim sizinleydi. Tek tek kim kimmis resimlerde yaz 😄😄😄. Takip etmedigim arkadaslara da ugrayayim.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Şimdi Deryacığım takip etmediğini düşündüğüm blog sahipleri son fotodan önceki üç kişilik bir fotoğraf var ya sanırım o arkadaşlar.Çiçekli bluzu olan arkadaş Ayça(birtutamayca.blogspot.com.),ortadaki pembeli Sibel(sibelinhobidunyası.blogspot.com.)Elinde cep teli olan kenardaki arkadaş ise Çiğdem(cocuklankara.com)En alttaki fotoda da Sinem'in yanında kareli bluzlu arkadaş da Zehra(zehranindunyasi.blogspot.com.)Umarım anlaşılır olmuştur.Sevgilerimle :)

   Sil
 15. Emeğinize sağlıkkk harika görünüyorsunuz hepinizzzzz ☺️☺️☺️💕💕💕💕💕💕

  YanıtlayınSil
 16. Yanıtlar
  1. Senin de kulaklarını çınlattık.Çokluk önemli değil nitelik önemli demiştin.Valla sıcak ve nitelikli bir buluşma oldu :) Öpüyoruz seni :)

   Sil
 17. Ne guzel olmus. Umarim devami gelir ve bizler de katiliriz. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Devamının gelmesi için organizasyon konusunda birinin gönüllü olması gerekiyor.Biraz sorumluluk işi organize etmek.Dilerim devamında başka arkadaşlar da organizasyon yapar.Sevgilerimle :)

   Sil
 18. Çok sıcak bir ortam olduğu fotoğraflardan anlaşılıyor. Organizayon yapmak hiç kolay bir iş değildir. "Daha Mutlu Yaşam" ı takdir ve tebrik ediyorum. Aynı şekilde katılımcıların da gösterdikleri çabayı ve vefayı kutluyorum. İnşallah gelenekselleşir ve ilerleyen yıllarda kocaman bir aile oluruz. Sevgiler :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yapmayı çok istediğim bir organizasyondu ve azimle yaptım.Katılan tüm arkadaşlarımıza ve destekleyen sizlere çok teşekkür ediyorum.Gelenekselleşmesini ben de umut ediyorum :) Sevgilerimle :)

   Sil
 19. Çok güzel bir etkinlik olmuş, gönlünüze sağlık. Belki her yıl yinelersiniz, katılım da artarak devam eder. Yazın en sıcak günleri, herkes bir yerlere dağılmış yine de güzel bir grup toplanmış. Nice güzel aktivitelere. Selam ve sevgilerimle..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İlk buluşmaya göre katılım fena değildi aslında.Son dakika iptalleri ve geleceğini söyleyip gelmeyenler biraz motivasyonumu düşürdü ama yine de toparlanıp,devam dedim :) Teşekkür ederiz desteğiniz için :) Sevgilerimle :)

   Sil
 20. Ben yokken ne güzel şeyler olmuş.Harikasınız hepiniz,güzel insanlar güzellikler yaratır.Çok samimi bir ortam oluşmuş gibi duruyor fotolarda.Pek çok sevdiğim isim oradaymış,satırları okurken ,sanki ben de katılmışım gibi hissettim.Eline koluna sağlık Yurdagül 😍

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunu görünce çok mutlu oldum.Bir süredir gözükmüyorsun.İnşallah bir gün de seninle buluşup sohbet etme imkanımız olur.Bunu yürekten diliyorum :) Öpüyorum seni :)

   Sil
 21. herşey çok güzeel çok tatlııııı seni de çabaların için kutlarız tabikideee :)

  YanıtlayınSil
 22. Canlarım. O kadar sevindim ki bu buluşmanıza, o saatlerde içim bir hoş oldu. Çiçek sepeti minikmiş, bilgisayar yanıltıyor görüntüde. Ama sizlere daha iyileri layıktı. Ben teşekkür ederim, fotoğraf çektirmişsiniz çiçek sepeti ile :) İstanbul'da toplanırsak illa ki yanınızda olurum. Seni bu organizasyon için kutlarım Yurdagül'üm. Orada olan herkese geldikleri için teşekkürler. İlk fotoda prenses gibisin canım. Diğer fotolar ve arkadaşlarım hepiniz güzelsiniz. Sevgilerimle :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok güzeldi sepet,çok mutlu olduk biz :)İnşallah İstanbul'da bir organizasyon yapar da biz de atlar geliriz :) Enerjinizle sizler de yanımızdaydınız zaten :) Desteğin ve katkıların için çok teşekkür ediyorum sana :) Öpüyorum seni kocaman :)

   Sil
 23. Ne kadar guzel gozukuyorsunuz...💕Keske almanya yerine ankara'da yaşasaydim dedim 😊Seve seve kosa kosa gelirdim.Herhangi bir ticari amac gutmeden blog yazan arkadaslarla oturup bir cay kahve icmek kadar guzel birsey olabilir mi ya?Samimiyetinizin gercekligi resimlerinizden bile belli oluyor...Koca bir nazar boncugunuda şuraya biraktim ben o zaman😊😊Sevgiler...🙋

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ne kadar güzel bir yorum bu :) İnşallah bu tür organizasyon giderek büyür büyür ve biz kocaman bir aile oluruz :) Sevgilerimle :)

   Sil
 24. Bu yazı blog yazarlarını tanıtım gibi bir şey olmuş..:) Blog yazarlığının meslek olarak ele alınması ile ilgili fikir paylaşımı yaptınız mı? Merakım işte .. :)) Bu konu hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi de bekliyorum.. :) Ayrıca sizleri tebrik ederim..Çok güzel bir etkinlik olmuş..Darısı diğer blog yazarlarına..Kolay gelsin.. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben o konuda araştırma yapıp gitmiştim.Konuyla ilgili bildiklerimi paylaştım.İşkur şimdilik You Tube kanalı açanlara destek olma projesi başlatmış.Blog yazarlarıyla ilgili yakında bir plan bulamadım.Güzel gelişme haberleri vermek isterdim ama meslek olma konusuyla ilgili önemli bir haber yok :( Yazıda negatiflik olmasın diye de değinmedim.Birlik olmaya devam edersek ve uğraşırsak belki...Teşekkürler :)

   Sil
 25. Yazını oxuyunca kaş ki, aralarında ola bilsəydim deyə düşünmədən edəmədim. Hər şey və hər kəs çox gözəl görünür. Yazılarını oxuduğun bir insanı yaxından görə bilmək həyacanlı olmalı məncə. Ece abla nə qədər nazik bir jest edib elə. ♡Gözəl bir günün səbəbkarı olduğunuz üçün sizi də təbrik edirəm. Sevgilər.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet ya insanlarla canlı canlı tanışmak çok hoştu :) Gerçi yıllardır tanıyor gibiydik,hiç yabancılık çekmedik :) Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)

   Sil
 26. Çok tatlı herkes... Ne güzel olmuş. Ece abla ne kadar ince, ne kadar naif... Emeklerinize sağlık... Sevgiler...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ece ablanın çiçeği bizi de mutlu etti :) Güzel bir gündü :) Teşekkürler :)

   Sil
  2. Teşekkürler persephone, sevgiler canım :)

   Sil
 27. Tanışma faslıyla, jestlerle, samimi bir ortamla taçlanan anlamlı bir etkinlikti. Emeğin için teşekkürler. Sevgi ve selamlarımla...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Benim de çok hoşuma gitti :) Sizleri tanımaktan mutlu oldum.Tanışmak,bambaşka bir şeymiş.Yüzleri,mimikleri görmek ne güzel :) Katıldığınız için tekrar teşekkür ederim size :) Hemşeriymişiz bir de :)

   Sil
 28. Emeğine sağlık. Sorunsuz bir organizasyondu. Yeni dostluklar ve başlangıçlar için güzel bir gündü. Oğlum ve kendi adıma çok teşekkürler. Sevgiler :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ayyyy canım benim :) Taaaa oralardan geldin ve aramıza katıldın.Biz de mutlu olduk :) Sevgilerimle :)

   Sil
 29. Benim sözüm vardı, toplantıdaki herkesi takibe alacağım diye, zaten hemen hepsi takibimde , takibimde olmayanları tek tek ekledim bugün, Zehra hanımın bloğuna ulaştım ama çok eski tarihli bir blog çıktı karşıma aynı isimli farklı blog mu acaba tereddütte kaldım. zehraatci.blogspot.com diye geçiyor ama 2013 ten beri güncellenmemiş...o mu yoksa bulamadım mı?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Onun blogla ilgili son yazısı var ablacığım :) Hemen göndereyim o linki :)
   https://www.blogger.com/comment.g?blogID=8028291759434520716&postID=2282918502230248812

   Sil
  2. Sağol Yurdagül'cüğüm çok geç farkettim cevabını, tıkladım zaten takip ediyormuşum:))))))öptüm kocaman:)

   Sil
 30. Her şey çok güzeldi ve herkes çok sıcaktı. Bir kere daha geldiğim için çok sevindim. Diliyorum ki sayımız her geçen gün artar ve böylesi samimi ortamları her zaman yaratabiliriz. Kocaman öpüyorum :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Artmasını ve birlik olup ortak bir şeyler yapabilmeyi ben de yürekten diliyorum.İyi ki geldin :) Ben de öpüyorum kocaman :)

   Sil
 31. Ama ama ben yorum yazdım ama yorum çıkmamış .
  Çok güzel anları yaşattığınız için tekrar teşekkür ederim sevgiyle

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Hiç sorun değil :) Koşa koşa gelmen ve o pozitif enerjin yeter :) Öpüyorum seni :)

   Sil
 32. kızlarrr, ve beyler ... harikasınız !!!!

  YanıtlayınSil
 33. Yaaaa süper olmuş çok özendiiim :) Ece ablanın jesti harika, ne ince bir kadın :) melihin atmosferinde bloğunun sahibesi ise tam masaldan çıkıp gelmiş gibi :) hepinize bayıldım !

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederiz Özlemciğim :) Umarım bu tür etkinlikler artarak devam eder ve güzel dostluklar kurarız :)

   Sil
 34. Sizin emeklerinize,katılan arkadaşların da ayaklarına sağlık diyeyim...

  YanıtlayınSil
 35. Ne güzel anı biriktirmiş oldunuz :)) Emeğine sağlık, çok güzel fotoğraflar :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Buluşma fotolarını sen de bekliyordun,beğenmene sevindim :) İnşallah İstanbul'da bir organizasyon yapar,biz de geliriz :)

   Sil
 36. Ayy bu ne kadar güzel bir tabloooo ya ama cogunu tanimadim. :) Gelemeyenler cok szla olmus evet ama yinede harika bir gün gecirmis gibisiniz. Birbirinden güzel bayanlar 😘😘

  Sende cok şık olmussun masallah hepinize. Pembeli genç arkadasimiz kim acaba 😄 bide digerleri kimler acaba. Nokta atisi yapamadim bu konuda bak :)

  YanıtlayınSil
 37. Çok teşekkür ederim :) Derya'ya biraz tarif etmiştim yorumda.Sarı gömlekli Müjde Abla(Bücürük ve Ben blogunun sahibi),Puantiyeli elbiseli Merih(Merihin Atmosferinden blogunun sahibi)Son fotoda ikisinin ortasındaki Dicle(Cafe Tigris blogunun sahibi) Sanırım biraz daha anlatabilmişimdir :)Sevgilerimle :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Üçünüde tanıtım :) hersyden konuşmalıyı da tanıdım. Yegeninde secilmis hemen yaş itibariyle :) digerlerinide yaptigin yorumdan okudum :) daha nicelerini dilerim 😆

   Sil
 38. Herkes çok iyi kaynaşmış maşallah, bu atmosferi kaçırdım.çok Üzgünüm. Ece Abla ve Derya Abla çok ince düşünmüşler. Kulağım çınladı benimde :)

  YanıtlayınSil
 39. Pek cok sevdigim bir arada ne güzel cok guzel görünüyorsunuz bu yayini izmire dondugumde ayrica tekrar ziyaret edecegim hem teni distlarla da tanisirim. Durucugumdan fazla vakit bulamiyorum öpüyorum kucak dolusu sevgiler hepinize.
  Tebrik ediyorum bu harika irtami hazırladığın icin 😘❤

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim destekleriniz için :) Sevgiyle kucaklıyorum sizi :)

   Sil
 40. herkesn paylaşımını okudum en sona sen kalmışsın Yurdagül abla :) herkes pek eğlenmş pek sevinmiş, eline sağlık

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tüm fotoları toplamak,teknolojik sorunlar vs biraz uzattı işi ama pazar günü yayınlamıştım yine de :) Yoruldum valla Özlemciğim :) Sevgilerimle :)

   Sil
 41. Yaaa çok güzelsiniz.. Herkes ne tatlı.. Çok güzel bir organizasyon yapmışsın Yurdagülcüm, tebrik ediyorum. Ayrıca kıyafetin de pek şık. Orada olamasam da oradaymışım gibi hissettim fotolarda. Ece Ablanın jesti de ne kadar zarif, ne kadar kendi gibi.. Tanımadan sevmek bir tek bloglarda var.. İyi ki varız :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Senin de olmanı istemiştim ama olamadın :( Kısmet artık :) Sevgiyle kucaklıyorum seni :)

   Sil
  2. İnan ben de çok arzu etmiştim orada olmayı. Hatta kızımın yanına öbür hafta sonu mu gitsem diye bile düşündüm. Ama işte anne gel deyip durdukça bir de ufak olunca dayanamadım. Gerçi iyi ki de gitmişim, keyfi de iştahı da yerine geldi :) 2 gün de olsa ikimize iyi geldi. Çok özlemişiz. Gitmeseydim vicdan azabı duyacaktım. Bu hafta sonu tekrar gideceğim. Ağustos sonuna kadar böyle git gel yapacağım. Cesaret edebilsem ben de yapacağım böyle bir organizasyon ama şu sıralar benim açımdan biraz zor gibi. Ben de seni çok öpüyorum.

   Sil
  3. Böyle bir organizasyon yapmaya karar verirsen elimden gelen desteği tabi ki de veririm :) İnşallah güzel bir organizasyonda buluşuruz :)

   Sil
 42. orada olmayı çok istedim ama olmadı :(ne güzel bir gün olmuş

  YanıtlayınSil
 43. ne kadar güzel bir organizasyon olmuş , emeğine , yüreğine , ince düşüncene sağlık.İstanbul'da yapmaya çalışsak mı böyle bir şey , ama destek şart tabii ... tek başına altından kalkmak çok zor tahmin ederim. herkesi tanımaya çalıştım tekrar , takip etmediklerim var mı bir koşu bakayım , sevgiyle , dostlukla kalın ...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Organizasyon için yola çıkın gerisi de geliyor zaten.Kağıt Salıncakla birlikte yaparsanız daha kolay olabilir.Tek başına zorlandım ben çünkü :( Siz,öyle bir organizasyon yaparsanız ben de Ankara'dan gelmeyi isterim :) Bu organizasyonların artması gerektiğini düşünüyorum.

   Sil
 44. Her şey çok güzeldi,iyi ki oradaydım.

  Sevgili Yurdagül ; Seni yakından tanıdığıma çok memnun oldum.
  Sana da söyledim,sanal alemin dışında insana dokununca sıcaklığını hissettiren bir karaktersin.
  "Hep böyle kal","Hep böyle kal","Hep böyle kal"....
  Hayatta başarılar diliyor-öpüyorum seni...!

  Buluşma günü anısına, bir yayın ben de yapacağım,o günle ilgili güzel izlenimlerimi,orada aktaracağım,sayfanı fazla işğal etmeyeyim.
  Hoşçakal.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sizleri tanıdığım için ben de çok mutlu oldum :) İyi ki geldiniz :) Senin de yazını merakla bekliyorum :) Sevgiyle kucaklıyorum seni :)

   Sil
 45. ne kadar güzel, harika bir buluşma olmuş, her zamanki gibi çok hoşsunuz:) değerli blog yazarı arkadaşları buradan da olsa görmek çok güzel, Müjde Abla da gelmiş ne güzel, sonra Ece Hanım ne kadar zarif bir sürpriz yapmış, her şey çok güzel, sevgiler:)

  YanıtlayınSil
 46. Katılmayı isterdim ama kısmet değilmiş ve ankara da olmanız üzdü :(

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Üzülmeyin,hayatın ne getireceği belli olmaz.Belki başka şehirlere de geliriz :) Sanırım yenisiniz blog dünyasında :)Tabi ki takibe aldım sizi :)

   Sil
 47. Bence bu güzel enerjiyle tüm Türkiye'de seminer verir, hatta blog yazarlarını bir araya getirirsin. :)

  YanıtlayınSil
 48. Çok tatlısınız sevgili Ankara'lı blog komşular. Ne iyi etmişsiniz toplanmışsınız.Ortam
  çok samimi ve sıcak görünüyor.Selamlar..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederiz :) İnşallah bu tür buluşmalar artarak çoğalır :) Sevgilerimle :)

   Sil
 49. Çok güzel. Ece ablamın hediyelerine bayıldım :)

  YanıtlayınSil
 50. Emeğine sağlık, cidden zorlu da olsa buluşmalarıyla, gelen jestleriyle çok anlamlı bir gün olmuş... Hepinizi kutluyorum canı gönülden.. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Herkesin mutlu olduğu bir gündü :) Dilerim bu günler artar :) Teşekkürler :)

   Sil
 51. Çok güzel bir etkinlik olmuş fakat katılımın bu kadar olacağını tahmin etmiyordum açıkçası. Bende yeni işe girdim tek izinli günüm pazar o yüzden gelemedim. Bir sonraki sefere muhakkak geleceğim tabikide. Kendi bloğuma bile vakit ayıramaz oldum. Bu arada blog temanız değişmiş hayırlı uğurlu olsun

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Her yıl düzenleyerek,geleneksel hale getirmek istiyorum.İnşallah siz de gelirsiniz :) Teşekkürler :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.