Yine Yine Yeniden

seminer
Öfke Kontrolüyle ilgili seminerlere uzun süredir ara vermiştim.Bunun bir çok sebebi var.Ücretsiz verilen seminerlerin değersizleştirilmesi.evrak prosedürlerinin uzun olması,mekan sahiplenin ya da kamudaki yöneticilerin yetersiz destekleri,gittiğim yerlerde yaşadığım özensizlikler ve teknik sorunlar,seminere gelenlerin konunun önemiyle ilgili ilgisizlikleri,suistimale yönelik yaklaşımlar,iş yerimdeki görev değişikliği vs vs.Düşündükçe daha da bir çok sebep bulabilirim.Tabi ki bu olumsuz gibi gözüken deneyimlerden çok ders aldım.Aldığım en önemli ders ise sınırlarımı koymak ve suistimale izin vermemeyi öğrenmek oldu.
öfke semineri
Bir yıl aradan sonra yeniden Eczacı arkadaşımın ricasıyla Öfke Kontrolü Seminerini yapmaya karar verdim.Bu etkinlik de ücretsiz olacak ama biliyorum ki Eczacı arkadaşım bana destek olacak ve suistimaller olmayacak.Gönlüm rahat.Bu arada Bursa'da bir Dernekten de bu sunumu yapmak için bir teklif geldi.Dilerim prensipte anlaşırız.
Hep diyorum ya hayallerim,ülkenin her tarafında seminer yapmak ve herkese dokunmak.Ben,geceleri bu hayalle uyuyorum.Hayallerimi gerçekleştirmek için ücretsiz izin aldım.Bir çok kişi riske girdiğimi söylemesine rağmen ben,hayallerimin peşinden koşmaya devam edeceğim.Eminim ki hayallerim uzakta değil.
Bu arada size Seminer adresini vermeyi unuttum.Larende Eczanesi
Eryaman Mahallesi, Emiryaman Caddesi, NO:19/A Eryaman/ANKARA
Cumartesi saat 14.00'da uygun olan herkesi bekliyoruz.(Küçük sürprizlerimiz de olacak tabi)Sevgiyle kalın...
öfke kontrolü semineri


Yine Yine Yeniden Yine Yine Yeniden Reviewed by Yurdagül Çelik on Mayıs 18, 2017 Rating: 5

34 yorum:

 1. Спасибо за новый пост ))

  http://evgenijamir.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
 2. Bence de hayallerin uzakta değil :)

  YanıtlayınSil
 3. Yaa Ankara'daki insanları kıskandım. Ne güzel yöntemler öğrenecekler. Aslında biliyor musun "ücretsiz " diyerek gerçekten bu sunumların değerini bilmeyen çok kişi var. Ben de yaşamıştım.
  Sana sunumunda kolaylıklar diliyorum. Sevgilerimle. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bir süre daha ücretsiz yaptıktan sonra sembolik bir ücret koymayı ben de düşünüyorum.İnteraktif seminerler :)) Ne zaman sahnede olacağınızı bilemiyorsunuz :)) Çok zevkli aslında :))

   Sil
 4. Ayy çok güzel haber bu :). Umarım katılımı çok çok olur, herkes sever bayılır bir daha bir daha der :).

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Katılım yüksek olacak gibi :)) Bir de seminerden sonra verdiğim teknikleri uygulamaya çalışsalar muhteşem olacak :)) Zevkli geçiyor seminler :)) Heyecanlı olduğunu yazanlar var bana :))

   Sil
 5. Dilerim o güzel hayallerin gerçek olur zaten hiç uzak değil başarıların daim olsun inşallah canım benim 😊sevgiler

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim,bu sıcak ve samimi yaklaşımın için çok teşekkür ederim.Dilerim güzel şeyler çıkar ortaya :)

   Sil
 6. Umarım hayalleriniz gerçek olur.Siz güzel bir hayalle yola çıkmışsınız arkası da gelecektir.Yolunuz açık olsun. Sevgiler:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben,inanıyorum ve kulaklarımı tıkayarak çıktım işte yola :)) Çok teşekkür ederim :)) Sevgilerimle :))

   Sil
 7. Hayallerinin hepsini gerçekleştirmeni yürekten diliyorum, seminerde başarılar canım. Sevgiler:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ablaaaaa :)) Ankara'da değil misin?Gelsene sen de :)) Sana bu semineri vermeyi çok isterim :))

   Sil
 8. Hocam seminerler ücretsiz sık sık yapılmamalı.Sonuçta bir meslek bir şekilde para kazanılmalı.İstanbulda olsaydınız katılmak isterdim.Sevgiler. :D

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bir süre sonra cüzi de olsa bir rakam koyacağım.İstiyorum ki sadece parası olanlar değil herkes ulaşabilsin bilgiye :)) İstanbul'da da ilerleyen süreçte olmasını kalpten diliyorum :)) Neden olmasın? Sevgilerimle :))

   Sil
 9. Ben de kıskandım. Ah İstanbul'dan bir davet alsan ve gelsen uçarak gelirim kızıma. Sunumunda başarılar dileklerimle. Kelebek kadar güzelsin canım. Sevgiyle gözlerinden öperim Yurdagül'üm :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben inanıyorum ki ilerleyen süreçte İstanbul'da da olacağım :)) Desteğin ve varlığın için çok teşekkür ederim ablacığım :)) Sevgiyle kucaklıyorum seni :))

   Sil
 10. Aslında en önemli konu öfke kontrolu inş hayallerin gerçek olacak şekilde gelişir şimdiden kolay gelsin .

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bizim ülkemizde çok ciddi sorun bu öfkeyi doğru yönlendirmek,kontrol etmek.O yüzden öncelikle bu konuyla başladım seminerlere.Mobbing de proje konumdu.Onunla ilgili de ilerde projem var :)) Sevgilerimle :))

   Sil
 11. Hayalleriniz gerçek olsun inşallah. O kadar güzel bir iş yapıyorsunuz ki. Ah kaş ki, orads yaşasaydım. Hiç kaçırmazdım inanın.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah,bir gün bir yerde buluşuruz :)) Yeter ki inanalım ve vazgeçmeyelim :)) Sevgilerimle :))

   Sil
 12. Yurdagül keşke gelebilsem:( Seminerlerini o kadar merak ediyorum ki. Hafta sonu eşimin kardeşinin nişanı olmasaydı aslında hem tanışmak, hem de seminerinden faydalanmak adına oğlumu da alıp hızlı trenle gelebilirdim. Sağlık olsun inşallah başka sefere.
  Hayallerinin peşinden git. Yarına çıkmaya senedimiz yokken içinde hiç bir heves kalmasın yapmadıklarınla ilgili.
  Güzel bir seminer olsun. Sevgiler :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah ilerleyen süreçte her yerde olur bu tür seminerlerim :)) Çok teşekkür ederim gerçekten motivasyonum arttı yorumları görünce :)) Sevgiyle öpüyorum seni :))

   Sil
 13. Kiskandim ordakileri. Bol sans ve basari diliyorum. Hayatim boyunca hayallerimin pesinde kostum seni destekliyorum.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim çok teşekkür ederim varlığın ve desteğin için :)) En azından hiç bir şey olmazsa bile mutlu öleceğiz :))

   Sil
 14. Amazing!

  http://julesonthemoon.blogspot.it/

  YanıtlayınSil
 15. Bende üniversitemde kendi topluluğumu kurunca çağırabilir miyim sizi ?

  YanıtlayınSil
 16. öfke kontrolü seminerleri yaptığınızı bilmiyordum..bildiğim kadarı ile en zor işlerden biridir seminer düzenlemek..tıpkı stand-up yapmak gibi..seyircilerin ilgisini çekmek,onlarla yakından ilgilenmek vs vs..öfke kontrolü seminerleri sanmıyorsam ülkemizde yeni biliniyor..buna ihtiyaç var kanımca..umarım başarılı olursunuz..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kamu kurumlarında veriliyor bu seminer ama özel sektörde ve toplumda pek yaygın değil.Seminerler,zevkli geçiyor.İnteraktif yapıyorum.Öfke önemli bir konu olduğu için özellikle öfke üzerinden başladım seminerlerime.Süreç içinde farklı seminer konuları da düşünüyorum.Teşekkürler :))

   Sil
 17. Size başarılar diliyorum. Keşke buralara da gelebilseniz.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Niyet edelim ve dileyelim.Neden olmasın ki?Sevgilerimle😍😍😍

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.