Herkesi Mutlu Etmeye Çalışmak


Herkesi mutlu etmeye çabalayan birinin yaşadıklarını anlatan güzel bir video.Bugün ilgimi çekti ve sizlerle de paylaşmak istedim.Herkesi memnun edebilmek sizce de mümkün mü?
Herkesi Mutlu Etmeye Çalışmak Herkesi Mutlu Etmeye Çalışmak Reviewed by Yurdagül Çelik on Mart 23, 2017 Rating: 5

41 yorum:

 1. Mutluluk hem tanımı kişiden kişiye değişen bir şey hemde kişinin olay karşısında seçimi insanların yerine biz seçim yapamayacağımız için söz konusu başkasını mutlu etmek olunca başarısız olunuyor 🙂

  YanıtlayınSil
 2. Videoyu izleyince çok zor gibi geldi bana.Herkesin beklentisi birbirinden farklı olduğu için belkide bu kadar zor olabiliyor.Ama ben yine de sevginin tüm sorunları ortadan kaldıracağına inanıyorum.Böylelikle hem kendimiz hem de etrafımızdakiler mutlu olur.Zor ama imkansız değil .:)Bir de karşınızdakinin bakış açısı da önemli.Hep olumsuz duygu ve düşünce geliştiren kişileri mutlu etmek zordur.Çünkü mutsuzluğa endekslenmişlerdir bir kere.Hem kendimizi hem etrafımızdakileri mutlu edebilmemiz dileğiyle.Emeğinize sağlık...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Öncelikle gerçekten ne istiyorsak o kadar yapmalıyız.Bizim aldığımız karara saygı duymayanlar da varsın çıksın hayatımızdan :)

   Sil
 3. Kimseyi tepemize çıkartmadan belli sınırlar çerçevesinde nezaket ve incelikle yaşamak :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Güzel ifade :) Hayır diyebilmeyi de öğrenmek gerek :) Teşekkürler Handan :)

   Sil
 4. Dünkü yaşadığım olaydan sonra bu video ilaç gibi geldi. Kesinlikle kimseyi mutlu edemezsin. Ne demişler kırk yıl sırtında taşırsın, bir gün indir senden kötüsü olmaz. Paylaşım için teşekkürler. İlaç gibi geldi.

  YanıtlayınSil
 5. çok zor bir iş herkesi mutlu etmek :(

  YanıtlayınSil
 6. Kesinlikle edemezsin.Ben kimse üzülmesin istiyorum.Ama bunu yaparkende ben üzülüyorum.Çünkü ya fazla ilgiden dolayı tepemize cikiyorlar,yada söylediklerimi yanlis anlayip büyk tepkiler veriyorlar.Benimds bir huyum vardir.Birini silmemeye gayemret ederim.Ama baktim ki sinirlarini asiyor.Bir dahada yanima gelemez yani 😃

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. O zaman kendinize haksızlık ediyor olursunuz.Kendinizi korumalısınız.Sevgiyle kalın :)

   Sil
 7. Çok iyi ve gerçekçi bir video.

  YanıtlayınSil
 8. Harika bir video çekmişler. Herkesi memnun etmeye çalışırsan KİMSEYİ memnun edemezsin diye boşuna söylememişler. Ben, videodaki Özlem kadar olmasam da, çok alttan alırdım, zararını gördüm, insanlar başka insanları kullanmaya bayılırlar, kimseyi memnun etmek zorunda değiliz bunu kafamıza sokalım. Biz OLDUĞUMUZ GİBİ olalım, bizi böyle beğenen beğensin, beğenmeyen beğenmesin.
  Eline sağlık. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok şekersin ablacığım :) Öyle dikkatli izlemişsin ki kızın adını bile öğrenmişsin :) Ben hiç dikkat etmemiştim kızın adına :) Yorumuna da katılıyorum :)

   Sil
 9. İçinde mutluluğu taşıyanlara yönel ve onlarla uç uçabildiğin kadar.. ama kasveti ve kötümserliği içine çapalamışlarla arana mümkünse çin seddi koy. Artık böyle düşünüyorum ve sorunun cevabı evet, bu dünyada milyonlarca karakter ve bakış açısı olduğundan "herkesi" memnun edemezsin :)))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sınır koymadan olmaz gerçekten.Senin enerjini emip seni olumsuzluğa sürükleyenlerden de uzaklaş :) Güzel taktik :)

   Sil
 10. herkes bambaşka şeylerden mutlu oluyor. kimi ufacık şeylerden kimi çok zorlayıcı şeylerden herbirini mutlu etmeye çalışırken insan kendi hayatının ipinin ucunu kaçırıyor. videoda buna çok güzel ışık tutmuş bence mümkün değil herkesi mutlu etmek onun yerine herkes kendi kendini mutlu edecek şeylerin peşinde n koşsa, kimse başkasından bir şey beklemese işte o zaman daha mutlu bir dünyamız olurdu. bu güzel ve anlamlı video için teşekkürler :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kendi isteklerimizi önemsemeden olmaz tabi :)Ben teşekkür ederim :)

   Sil
 11. Herkesi mutlu etmeye çalışırsan sonuçta hiç kimse mutlu olmaz:)

  YanıtlayınSil
 12. Çok anlamlı bir video olmuş. İletişimde sınırları bilip ona göre davranmak lazım :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İstekler ve beklentilere de sınır koymak gerekebilir :) Teşekkürler hemşehrim :)

   Sil
 13. İyilik denen şey her türlü suistimale açık!
  Doktor hastasını kaybetmeyi göze alarak tedaviyi sağlamış 'bravo' diyorum :)

  YanıtlayınSil
 14. Çokça yaptığım şey bu başlık...

  YanıtlayınSil
 15. Bazen ben de kendimi kaptırıp aynısını yapıyorum, olan bana oluyor. Onedio'nun bu videolarını seviyorum, güzel noktalar tespit ediyorlar :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aman sınırlarınızı çizmeyi unutmayın :) Ben de beğendim ve paylaşayım dedim :) Teşekkürler :)

   Sil
 16. Herkesi mutlu etmeye çalışmak biraz zor olur gibi, oldurmaya çalışırsan sen mutsuz olursun kanımca

  YanıtlayınSil
 17. Məncə bu xarakter məsələsidir. Hər zaman olduğun kimi davranmağın tərəfdarı olmuşam. Yəni bəzi insanlar həssasdırlar, hər kəsi düşünüb, hər kəsin dərdinə yanırlar. Qarşılığında bir dəyər görmürlər amma bu onların fitrətində var. Başqa cür ola bilmirlər.Hər kəsi mutlu etmək zor amma, bu xasiyyətlə bir çoxunun könlünü şad etmək mümkündür.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tabi insanları kırmadan düzgün şekilde hayır diyebilmek gerek :)

   Sil
 18. Herkesi mutlu etmek gerçekten imkansız. Paylaşım ve video çok güzel olmuş teşekkür ederim sevgilerimle :)

  YanıtlayınSil
 19. Daha da uzatsalar izlenirmiş herkes öZlemden bir parça bulur içinde yada fazlasını :) ama dr mehmetin hayat dersi en acısı seni anladıgını sandıgın biri öyle digerleri gibi tepki verince tam yıkım

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Öğrenmekte direniyorsak bazen de hayat sert şekilde öğretir.Deneyimden kaçış yok :) Yıkılmayıp,dersi öğrenip devam etmek gerek :) Sevgilerimle :)

   Sil
 20. mümkün değil ama olsun ben gibiler çabalaşmaktan asla vaz geçmez , önceden karşılıklardan üzülürdüm artık üzülmüyorum , çünkü onlar anlamasa da benim içim o kadar rahat ki :D

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tabi ki insanlara yardım etmek güzel ama feda etmemek gerek :) Kocaman öpüyorum seni :)

   Sil
 21. Harika bir video. Herkesi memnun eden şey ya beni mutsuz ediyorsa? Hayır demeyi bilmek lazım :)

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.