Hakkimda

HAKKIMDA


        Sivas’tan Ankara'ya göç eden bir ailenin son çocuğu olarak dünyaya geldim. Sanıyorum okumaktan başka çaremiz yoktu. Gerçi ben okumayı ve öğrenmeyi hep sevmişimdir.14 yaşında bir yatılı okul deneyimi yaşayıp, 18 yaşında sağlık camiasında göreve başladım. Sonra üniversite kazandım. Hem çalış hem oku pek kolay olmadı aslında.Hayatım boyunca da  hep  okul,kurs ve eğitimler devam etti gitti :)Annem bazen bu durumla dalga bile geçer :)Sonra efendim Kamuda yöneticilik yaparken bir trafik kazası geçirdim.Derler ya dönüm noktası diye.İşte o kaza da hayatımın dönüm noktalarından biriydi.İşkolik olmanın beni tükettiğini fark ettim.Yeni bir kararla Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisansına başladım.Bölümü bitirdikten sonra da 6 ay kadar memuriyete ara verip seminer,köşe yazıları gibi sevdiğim şeyleri yaptım.Tam ücretsiz izin alıp işten ayrılacağım sırada ise darbe girişimi oldu ve işe geri döndüm.9 ay kadar Birim Sorumlusu olarak çalıştıktan sonra ücretsiz izne ayrıldım.Amacım Psikolojik Danışmanlıkla ilgili tüm bildiklerimi insanlara aktarmak ve onlara yardım etmek.Dilerim hayallerime çok yakın bir mesafedeyimdir :)) Siz de sadece bir hayatınız olduğunu unutmayın ve hayallerinizin peşinden yola devam edin bence.Sevgilerimle...
Hakkimda Hakkimda Reviewed by Emre Yıldırım Kişisel Blog on Ağustos 24, 2017 Rating: 5

15 yorum:

 1. İnanıyorum ki sizin bir ofisiniz olur. Seminerler vereceksiniz. Bir de kendi öğrencilerinizi yetiştireceksiniz. Hepsi de hizmet. Hepsi de mutluluk verici.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim.Umarım hedeflerimi gerçekleştirebilirim :)

   Sil
 2. Merhabalar.. Umarım gerçekleştirirsiniz hayallerinizi.. Bu arada severek takip ettiğim bloggerlar arasında ilk sıradasınız..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok mutlu oldum :)) Ben de sizi okumaktan çok keyif alıyorum :))

   Sil
 3. Hoşgeldiniz, tanıştığıma memnun oldum;)

  YanıtlaSil
 4. Umarım sizin için güzellikler getirecek tüm hayalleriniz gerçek olur. Takipteyim sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok mutlu oldum.Ben de size uğruyorum hemen :)

   Sil
 5. şimdiden başarılar sevgiler

  YanıtlaSil
 6. Hayallerin insallah gerçek olur 😊😊😊

  YanıtlaSil
 7. Yurdagül hanım inanıyorum ki bu çalışmayla bütün hayallerini gerçekleştirirsin. sana başarılar diliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim abiciğim :))

   Sil
 8. Blogunuzu yeni keşfettim, umarım dilekleriniz gerçek olmuştur :)

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.